ajo-ne-the guerile marketingu agjencia-make-në

Agjensia e reklamimit të marketingut gueril për përmbajtje virale (hack live të shfaqjeve televizive, celularë flash, fushatë)

Capital Bra ishte në kërkim të agjencisë më të ndezur guerile të Gjermanisë nëntokësore për të ribërë albumin e tij të ri. Flash mobs në Berlin, projeksione të lehta nga makina në lëvizje dhe shumë përshkallëzim. Gazeta të ndryshme raportuan për përpjekjet tona.

Videoprojektion während Live TV Show Hack bei den BritAwards in London für eine NGO

Marketingu i gjelbër. Caveman International ka qenë agjensia e parë reklamuese që ofron Reverse Graffi & Streetbranding me artistë në Gjermani që nga viti 2006. Logot e myshkut, banderolat e myshkut, skulpturat e myshkut, shenjat e myshkut, gjithçka është e mundur! Moss është ideal për tu përpunuar dhe me pak mirëmbajtje ai qëndron shumë jeshil në panairin tuaj tregtar.

Projekti i fundit për Badenova AG Gusht 2019: Ndryshimi i klimës prek të gjithë ne!

Marketingu Guerrilla - është art me investime minimale për të siguruar arritjen maksimale dhe vëmendjen më të lartë nga klienti.


Me shkumën tonë të veçantë SnowOnDemand, fokusi është në reklamimin tuaj. Bora artificiale që nuk shkrihet është e përsosur për të tërhequr vëmendjen.

Jemi të lumtur t'ju këshillojmë personalisht në fushën e marketingut viral dhe formave reklamuese të guerilave alternative. Telefononi direkt agjencinë tonë të reklamimit të marketingut Guerilla!

Shitjet Mon - Sat 10-20 Orë: + 49 Linja Hotline 24H: + 49 163 71 666 23

Projektet aktuale

ODLO Marketing dimëror në Mynih

MyToys Përvoja e fëmijëve në Wannsee në Berlin

Spotify Maratonën e zhurmës

PixelHELPER Shpjegimi i xhirimeve në Afrikë

agjenci marketingu guerile

Gjithmonë Currywurst. Gjithmonë shpallni poster reklamash. Gjithmonë i njëjtë ...
Ne në Caveman kemi vizion si agjenci marketingu guerile.
Mendoni për një krimb, një galaktikë tjetër, përsëri në produktin tuaj dhe gjithmonë e rrezikoni jetën tonë krijuese.

Ju lutemi të shkarkoni portofolin tonë të agjencisë për të marrë një pasqyrë të shkurtër të asaj që ne ofrojmë. Ju lutem klikoni këtu

Caveman Guerrilla Marketing është një nga agjencitë më të mira nëndetëse të tregut. Ne zakonisht punojmë
incognito për agjencitë e mëdha të rrjetit në fushën e marketingut gueril dhe trojan, ne gjithashtu marrim përsipër fushatën politike

Metodat e agjencisë reklamuese të marketingut guerrilas

Jay C. Levinson krijoi rregullat e marketingut guerile në vitet 80. Caveman International, gjithashtu, është zotuar për këto rregulla të rëndësishme dhe në këtë mënyrë ofron projekte frymëzuese reklamuese që u pëlqen të gjitha shqisave të klientit tuaj.

NË SENSE
Guerile Marketing synon vëmendjen e trurit tuaj. Kriteret klasike të industrisë së reklamimit si TKP, CPC duhet të injorohen me qëllim të arritjes së viralitetit.

KONKURS
Marketingu i Guerrilës ju lejon të sulmoni direkt sulmin tuaj. Asnjë konkurrent nuk është i sigurt me veglat e ndryshme të dorës të marketingut guerile.

Personaliteti
Një prekje personale zbukuron fushatat e agjencisë sonë.

FUHR PENGUT MARKETING
Në vend të nxjerrjes së shiritit të reklamave, fushatat duhet të mbërrijnë pozitivisht në grupin e synuar, në mënyrë që fushata juaj e reklamave të kalojë sa më shumë miq dhe të njohurit që të jetë e mundur.

PJESËRISHT
Guerile Marketing krijon hapësirë ​​për të adresuar audiencën tuaj të synuar drejtpërsëdrejti ku jeni. Nëse në pishinë të hapur, në një koncert ose një zgjedhje.

TEKNOLOGJIA RE-TARGJIMI
Guerrilla Marketing emocionalizon njerëzit dhe krijon vëmendje për etiketën tuaj të markës.

FUSHAT Fokus
Ne mbledhim veprimet tona për ju në fushatat e fuqishme.

Portofoli
Të gjitha agjensitë dhe përdoruesit përfundimtarë kanë një kontakt 24 / 7 me Caveman International për t'iu përgjigjur shpejtë çështjeve aktuale. Nëse një ad Twitter për Superbowl; ose abonim në media për ngjarje të rëndësishme televizive. Agjensia jonë kujdeset për reklamat tuaja dhe punon rregullisht me agjencitë e rrjeteve të njohura në mbarë botën. Portofoli ynë ofron:

∴ Zhvillimi i ideve dhe fushatave virale
∴ Marketing Ambient Media në Evropë
∴ Përdorimi i bombarduesve analoge digjital të ekranit të madh
∴ Light Marketing & Artë të Lehta
∴ Marketing Viral
∴ Trojan Marketing
∴ Harta 3D në shtëpi dhe objekte lëvizëse
∴ Promovimi dhe në vende të pazakonshme
∴ Fluturimi i kamerës së tullumbaceve të motit
∴ Rainvertising & Presioni i rondele Reverse Graffiti
∴ Reklama me lazer dhe lazer ylber
∴ Reklamim dhe objekte të tjera fluturuese për fluturim flamujsh në grupe njerëzish
Afishe ∴ kat, dixhitale nga artisti për objektet e katit 3D
∴ Arti i rrugës nga artistë të mirënjohur të kështjellës
∴ Grafiti i shkumës ose Stencilat e stencilit të dyshemesë
∴ Afishe dhe fletë metalike prej petë që shkopin në të gjitha sipërfaqet si muret e shtëpisë
∴ Rruga që përfshin zhvillimin nga agjencia jonë e reklamave
∴ Mbishkrime mbrapa dhe rruge
∴ Fushatat emocionale për rrjetet sociale
∴ Veprime sociokritike
∴ Nëpërmjet kontratave me Wall AG dhe Shërbimin Stroeer për reklamim dhe posterë në natyrë
∴ Marketing i Universitetit me organizimin e partisë dhe shërbimin e fletushkave
∴ Guerile Marketing për të gjitha fushat e zhvillimit industrial
∴ Fushata marketingu poshtë-line
∴ partitë me shkumë të lëvizshme dhe partitë e dëborës për ngjarje dhe koncerte
∴ Flashmobs dhe koncerte të fshehta publike

3D hartimi i parashikimeve të lehta Saarbrücken


Poster më i gjatë në botë

Caveman International është një Shërbim të plotë nën-the-line agjenci specialistqë rezulton të jetë këmbën e dytë auf fushatave politike specializuar. kompetenca Core është konceptimi dhe zbatimi i Guerile Marketingu und Ambient Marketing Masat, Promovimet, Ngjarjet, Nxitjet dhe Kampionet.

Art dritë dhe sfondin e Ngjarjet me instalime interaktive të dritës është një nga pasionet tona të mëdha.

Në fushën e fushata Si një agjenci marketingu guerile, po thyejmë terren të ri. Shembuj të zgjedhjeve: Sa më afër të lëvizin zgjedhjet, aq më mirë më të rëndësishme janë veprime të habitshmenë fushatën zgjedhore votuesi i mbingarkuar për të arritur dhe për të Për të fituar qëllimet tuaja, Shfaqja e komunikimit frontal dhe aplikimi sipërfaqësor dikur ishin të mençura strategjitë guerile të zhytur në mendime dhe habitëse janë gjendja e artit - dhe kompetenca jonë kryesore si Agjencia Speciale e Marketingut të Guerilës

Agjencia e Reklamimit të Guerrilës

Njerëz të pazakontë ofrojnë pikëpamje të pazakonta. Njerëz të ndryshëm përdorni atë spektër të tërëqë marketingu ka për të ofruar. Ajo që duket e gjelbër, tjetra është larg nga tjetra. Çfarë për të shikues është, vetëm e bën mërzitjen tjetër. Njëri thotë kaos, tjetri i tmerrshëm. Krerët krijues 40 reklamuese sigurohuni që kafsha e syve të adresohet tek njerëzit.

Jo kompromise të çuditshme, por koncepte të vështira dhe diskutuan zgjidhjet sigurohuni që veprimet tona janë imagjinatë und ëndrrat për t'u ankuar në audiencë. Qëllimi ynë është unike, Qëllimi ynë është të sigurojmë që të gjithë ata që e kanë parë punën tonë duan ta ndajnë atë. Ne përqendrojmë idetë tona në atë për aq kohë sa të jetë e mundur bazatderi sa të padukshmet, por i dukshëm vjen në dritë.

Që nga Themeluar në vitin 2000 ata po luftonin Ekspertët der agjensia ndërkombëtare e marketingut guerile Caveman me mjetet më moderne të kohëve moderne dhe projekte të pazakonta - për konsumatorët e mirënjohur shumë më përpara në Holandë, Marok dhe Gjermani.

Sportet e marketingut mjedisor


Drones reklamat për Lenor, Procter & Gamblet

Parashikimet e lehta Nata e kuqe e shufrave


IFA transmeton veprim të drejtë të guerrilasve

portofol

Portofol

Ju lutemi zgjidhni grupin e dëshiruar duke klikuar mbi një foto


gueril MARKETING


MARKETING LEHTA


3D MAPPING


MOBILE MEDIA


PROMOVIMI


MARKETING LASER


canvassing


drones VIDEO


PIKTURA LEHTA


ADVERTISING ROBOT


CANDY STORM


drones VIDEO

MARKETING TROJAN